De Hoeksche School

Een veilige haven!

Gebouw

Nieuws

Update Coronavirus

donderdag 5 maart 2020

Beste ouders/verzorgers,
Recent heeft u van ons een informatiebrief ontvangen over de manier waarop wij op onze school omgaan met het coronavirus. De ontwikkelingen volgen elkaar snel op. Hierbij brengen wij u op de hoogte van het aangescherpte advies van het RIVM:
Het RIVM adviseert mensen die naar een gebied zijn gereisd met veel besmettingen en lichte verkoudheidsklachten en/of koorts hebben, thuis te blijven en uit voorzorg contact met anderen te beperken. Het RIVM houdt een actueel overzicht bij van de gebieden die het betreft.
Onze stichting - Stichting De Hoeksche School - volgt de richtlijnen van het RIVM en de GGD.

Wanneer uw kind thuis houden? Wij vragen u uw kind thuis te houden als uw kind:
- verkoudheidsklachten en/of koorts heeft en tevens de afgelopen 2 weken in een land/regio is geweest met het wijdverspreide coronavirus;
- uw kind, huisgenoot of familie is van een patiƫnt met het coronavirus en hiermee in contact is geweest.

Verdere informatie Op de website van de GGD en de website van het RIVM staat de meest actuele informatie over het coronavirus. Het RIVM heeft ook een speciaal telefoonnummer voor vragen over corona: 030 - 274 9111.

Met vriendelijke groet,

U. van Meeren, Voorzitter college van bestuur« Terug naar de lijst